Lotina tregon për pushimet me Mozzik

0

[ad_1]

Lotina Haziri dhe Mozzik janë figurat me të përmendura në mediat rozë kohës së fundit.

Pak ditë me parë ata përmes disa postimeve kanë konfirmuar lidhjen e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Çifti për pushime ishin në Tanzani, mesa duket e shijuan pafund.

Me rikthimin e Lotinës në emisionin televiziv nuk munguan as pyetjet ngacmuese, ani pse ajo nuk dëshiroj t’i jep zë.

Ndiqeni për më shumë.

@rtv.dukagjini

“Hajdeni tek zonja Tanzanie” / Lotina Haziri kthehet nga pushimet! Tregon eksperiencën në Tanzani

♬ original sound – RTV DUKAGJINI – RTV DUKAGJINI
[ad_2]

Source link

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert