Lori Kacka shkëlqen në përditshmërinë e saj në Legano ‣ Neutral

0

[ad_1]

Lori Kacka, artistja e famshme e cila përveç muzikës është e njohur edhe për stilin e saj të veçantë dhe elegancën natyrale, duket se po kalon një kohë të mrekullueshme në Legano Centre, shkruan Neutral Bizz.

E fotografuar gjatë një shëtitjeje të zakonshme, Lori u shfaq me një pamje të freskët dhe plot stil, duke tërhequr vëmendjen e të gjithë kalimtarëve.

Me një kombinim perfekt të rrobave casual dhe aksesorëve të modës, Lori tregoi edhe një herë se është një ikonë e stilit të përditshëm. Përzgjedhja e saj e ngjyrave dhe detajeve të modës, i dha një sharm të veçantë dhe elegancë pamjes së saj të përditshme.

Nga fotot e shpërndara në rrjetet sociale, duket qartë se Lori po shijon çdo moment të kohës së saj në Legano Centre.

Lori Kaçka vazhdon të jetë një nga figurat më të dashura dhe të admiruara në botën e modës dhe stilit në Kosovë.

Pa dyshim, ajo po kalon një kohë të mrekullueshme në Legano Centre, duke u shfaqur gjithmonë me një buzëqeshje dhe një energji pozitive që i përcjell të gjithë rreth saj/ Neutral Bizz.
[ad_2]

Source link

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert