Itali/ Shoferja shqiptare përplas për vdekje 47-vjeçarin italian

0

[ad_1]

Një 32-vjeçare shqiptare ka aksidentuar për vdekje një 47-vjeçar italian, në Inzago, ditën e sotme.

Viktima është identifikuar si Massimo Tabacco, me origjinë Aprica.

Sipas mediave, shqiptarja po drejtonte një fugon kur përplasi italianin, në rrugën Emanuele Filiberto.

Ajo është transportuar në spital dhe raportohet jashtë rrezikut për jetën.

 

[ad_2]

Source link

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert