Vula iu rikthye Berishës, Klevis Balliu: Korrupsioni dhe krimi organizuar kanë pësuar sot blackout

0

[ad_1]

Balliu shtoi se Korrupsioni, krimi organizuar dhe kryeministri me gjithë veglat e pështira kanë pësuar sot blackout.

Postimi i plotë:

Nuk ndalet më uragani lirisë!

E drejta dhe sakrifica shpirtërore,historike e demokratëve nuk humbi po triumfojë.

Strategjia politike e Sali Berishës me rithemelimin e ktheu partinë në themelin e lindjes.

Korrupsioni, krimi organizuar dhe kryeministri me gjithë veglat e pështira kanë pësuar sot blackout.

[ad_2]

Source link

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert