Rama e D`Alema takohen me Osmanin

0

[ad_1]

Kanë mbërritur në presidencë, kryeministri i Shqipërisë Edi Rama dhe ish-Kryeministri Italian Massimo D’Alema.

Rama e D’Alema janë pritur nga presidentja Vjosa Osmani, me të cilët po zhvillon një takim.
Mediat janë lejuar të marrin pamje te pritja para objektit të Presidencës, ndërkohë që nuk është paraparë të mbahet ndonjë konferencë e përbashkët për media.

[ad_2]

Source link

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert