Pas “zhdukjes” nga rrjetet sociale, Tayna ka dy fjalë për ndjekësit

0

[ad_1]

“Zhdukja” e papritur e Taynës pak kohë më parë u komentua shumë prej të gjithëve. Mirëpo pas disa videove misterioze të postuara prej saj në llogarinë personale të Instagram-it, pak momente më herët këngëtarja sapo na prezantoi me projektin e saj muzikor më të ri të titulluar “Vetëdija”.

Përbri postimit të saj të ndarë në rrjete sociale, Tayna ka dedikuar dhe dy rreshta për të gjithë mbështetësit e saj përgjatë kohës që ajo nuk ka qenë aktive.

“Poem”Vetëdija” OUT NOW! I kom pa krejt mesazhet e juja kur nuk kam qenë aktive edhe ma keni mbush zemrën mal çdo ditë. Sa ju kom mungu juve, aq ma shumë m’keni mungu ju mu. Kjo poem është dhuratë prej fjalëve të shpirtit tem për shpirtin e juj 🤍”– shkruan Tayna krahas postimit.[ad_2]

Source link

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert