“Para dhe pas kredisë…”, Jul Deda bëhet nostalgjik, poston foton nga adoleshenca

0

[ad_1]

Ish finalisti i BBVA3 Julian Deda edhe pas daljes nga formati i lojës ka qenë tejet aktiv në rrjetet sociale.

Aktori përmes një postimi në “Instagram” ka ndarë me ndjekësit dy fotografi duke bërë krahasimin si ka qënë më parë.

“Para dhe pas kredie” shkruan Deda në fotot përkatëse që datojnë në vitin 1997 dhe 2024.

Bjond me flokë të gjatë me sy të kaltër si dhe disa kilogramë më pak.

[ad_2]

Source link

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert