“Mezi pres ta ndaj me ju”/ Ç’po paralajmëron Luana Vjollca?

0

[ad_1]

Luana Vjollca shquhet si një prej moderatoreve më të mira të televizionit shqiptar. Që prej përfundimit të edicionit të “Love Island”, nuk e kemi parë në ndonjë projekt të ri.

Mirëpo siç duket, së shpejti Luana do të vijë me surpriza të mëdha…

Ose të paktën kështu ka lënë të nënkuptohet postimi i fundit i bërë prej saj.

Duke ndarë një seri fotosh nga jeta e saj së fundmi, Luana shkruan përbri: “E di që ju kam munguar gjatë por kam qenë dhe jam duke punuar çdo ditë. Mezi pres ta ndaj gjithçka me ju![ad_2]

Source link

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert