Kthjellime dhe temperatura të larta, parashikimi i motit për sot

0

[ad_1]

Për sot nuk priten reshje në të gjithë territorin e vendit. Moti parashikohet të jetë kryesisht i kthjellët e vranësira të pakta kalimtare përgjatë relieveve malore në orët e mesditës.

Era pritet të fryjë mesatare deri e fortë në bregdet. Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë në bregdet: 20 / 28 °C, në vendet e ulëta: 18 / 31 °C, në vendet malore: 15 / 29 °C.

[ad_2]

Source link

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert