Ilnisa publikon fotografi teksa Meritoni e puth: Përgjithmonë e përngaherë

0

[ad_1]

Siç duket pas daljes nga shtëpia e “BBV3”, Ilnisa dhe Meriton po e shijojnë në maksimum romancën e tyre. Sakaq, dyshja është parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit teksa nuk kanë munguar postimet e ndara prej tyre në rrjete sociale.

Po ashtu dhe pasditen e sotme Ilnisa ka ndarë një fotografi me partnerin, teksa ky i fundit e puth në faqe.

Përgjithmonë dhe përngaherë”- shkruan gazetarja përbri fotografisë.


Rikujtojmë që të dy personat në fjalë kanë qenë ish-konkurrentë të “BBV” ku Meritoni ishte një prej finalistëve e ndërsa rrugëtimi i Ilnisës përfundoi kohë përpara finales.

[ad_2]

Source link

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert