Goditje e dyfishtë për Holandën, një tjetër mesfushor dëmtohet dhe humbet Europianin

0

[ad_1]

Postuar: Qershor 11, 2024 | 12:19

Pas Frenki de Jong, vjen një tjetër humbje për Holandën.

gdfh

Mesfushori Teun Kupmainers ka pësuar një dëmtim gjatë stërvitjes dhe do të mungojë në Europian.

Lajmi është konfirmuar nga vetë kombëtarja përmes rrjetet sociale.

“Teun Kupmainers do të mungojë në EURO 2024. Mesfushori nuk do të mund të marrë pjesë pasi u dëmtua dje gjatë stërvitjes për ndeshjen kundër Islandës. Mendojmë për ty Teun”, thuhet në njoftim.

Në vend të Frenki de Jong, “tulipanët” kanë ftuar mbrojtësin e Dortmundit, Ian Matsen.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE „PANORAMA TV“

[ad_2]

Source link

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert