E rëndë në Itali, 48 vjeçari vret gruan dhe shkon në polici me trupin e saj

[ad_1]

Një ngjarje tronditëse është regjistruar në Itali. Një 48 vjeçar ka vrarë gruan dhe më pas ka shkuar në polici me trupin e saj. Viktima është një 40 vjeçare me origjinë ruse, nënë e dy fëmijëve.

Viktima kishte kërkuar vetëm kujdestarinë e fëmijëve ndërsa autori kishte apeluar në Gjykatën e Modenës, duke kundërshtuar juridiksionin e gjyqësorit austriak.

Sakaq trupi i viktimës u gjet i mbuluar me një qese plastike të zezë, e lidhur rreth qafës me një kordon elektrik të veshur me plastikë.

[ad_2]

Source link