Bllokoi foltoren në seancën plenare, përjashtohet me 10 ditë deputeti Flamur Noka

0

[ad_1]

Sekretariati i Etikës ka përjashtuar me 10 ditë, deputetin e PD, Flamur Noka, për shkak të sjelljes së tij në seancën e fundit plenare.

Kujtojmë që Partia Socialiste kërkoi masë për edhe për deputetë të tjerë, Gazmend Bardhin, Ervin Salianjin, Luan Baçin dhe Edi Palokën, por për të katërt këto nuk u mor asnjë masë.

Në mbledhjen e Sekretariatit të Etikës, deputetët Noka e Baçi u shprehen se ata nuk do t’i ndalë asgjë për të ngritur zërin ndaj padrejtësive, pasi janë të zgjedhur nga populli opozitar.

[ad_2]

Source link

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert