Spalletti nuk mund të qëndrojë i qetë, mesfusha i sjell probleme para ndeshjes me Shqipërinë

[ad_1] Italia do të jetë kundërshtari i parë i Shqipërisë në Kampionatin Evropian të futbollit, me…

Duka: S’kemi frikë, por i respektojmë kundërshtarët

[ad_1] Kombëtarja shqiptare po përgatitet për finalet e Kampionatit Europian “Gjermani 2024” në kampin bazë në…

VIDEO/ Nga lojërat tek zgara dhe një ditëlindje, ja si e kaluan kuqezinjtë ditën e pushimit në Gjermani

[ad_1] Postuar: Qershor 10, 2024 | 22:18 Kombëtarja kuqezi mbërriti pardje në Gjermani dhe ishte ekipi i…

VIDEO/ Holanda argëtohet në miqësoren e fundit, mund skuadrën që turpëroi Anglinë

[ad_1] Postuar: Qershor 10, 2024 | 22:52 Holanda do të nisë pjesëmarrjen e saj në Euro…

Ronaldo beson në përsëritjen e suksesit të vitit 2016

[ad_1] Ylli i futbollit portugez, Cristiano Ronaldo, ka shfaqur optimizëm për paraqitjen e Portugalisë në Euro…

VIDEO/ Dëmtim qesharak nga lodra prej pelushi e yllit të Polonisë, rrezikon Europianin nga festimi i golit

[ad_1] Postuar: Qershor 10, 2024 | 23:08 Polonia rrezikon të humbasë elementë të tjerë të rëndësishëm…

​Zyrtare: Barella bëhet italiani më i paguar në Serie A

[ad_1] Interi ka rinovuar zyrtarisht kontratën me mesfushorin Nicolo Barella deri në qershor të vitit 2029,…

Kristjan Asllani në Euro 2024 si më i miri i Serisë A, futbollisti i Shqipërisë kryeson listën e mesfushorëve për…

[ad_1] Postuar: Qershor 10, 2024 | 23:31 Kristjan Asllani është kthyer në këtë sezon në një…

Presidenti Ademi takon ambasadorin gjerman, Jörn Rohde

[ad_1] Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, të martën ka pritur në takim…

Goditje e rëndë për Holandën, De Jong humb Europianin për dëmtim! Në rrezik edhe ylli i Atalantës

[ad_1] Postuar: Qershor 10, 2024 | 23:51 Tashmë nuk ka më dyshime, Frenki De Jong nuk…