Mickoski: E respektojmë marrëveshjen me Greqinë, këtë ta bëjë edhe Athina

[ad_1] Mandatari për formimin e qeverisë së re të Maqedonisë së Veriut, Hristijan Mickoski tha se…

Aksidenti në bypassin e Vlorës/ Zbardhen detaje: 24-vjeçari humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas me shkëmbinjtë, shoferi ndërroi jetë në vendngjarje

[ad_1] Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në bypassin e Vlorës, ku…

Llapi përforcohet me Mulajn – KosovaNews

[ad_1] Erlind Mulaj është futbollisti më i ri i skuadrës së Llapit. Llapjanët të mërkurën e…

Përurohet shtatorja e Tony Blair në Ferizaj

[ad_1] Në 25-vjetorin e çlirimit të Kosovës, të mërkurën në Ferizaj u zbulua shtatorja e ish-kryeministrit…

Megi Pojani vazhdon provokimet nga Maldivet, vë në pah të pasmet në bikini

[ad_1] Megi Pojani, një nga personazhet më të dashura në botën e televizionit, ka shkaktuar një…

Adriana Matoshi është treguar e guximshme me postimin e fundit

[ad_1] Aktorja e njohur kosovare Adriana Matoshi është treguar e guximshme me një postim të fundit.…

Nigeriani tenton të largohet nga Vlora me pasaportë italiane false, kapet në Port

[ad_1] Një shtetas nigerian ka tentuar të dalë nga Shqipëria me një dokument identifikimi italian të…

Ministri Maqedonci: Parakalimi i FSK-së, shenjë e forcës dhe përkushtimit ndaj sigurisë

[ad_1] Ministri i Mbrojtjes, Ejup Maqedonci, deklaroi se parakalimi i Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK)…

“Do mbetesh gjithmonë në kujtimet e mia”/ Ish-banorja e “Big Brother Vip” humb njeriun e shtrenjtë

[ad_1] Ish-banorja e “Big Brother Vip”, Vesa Smolica ditën e sotme ka humbur personin e dashur…

33-vjetori i themelimit të PS, Spiropali mesazh urimi: Mandati ynë do të ndërtojë Shqipërinë europiane me drejtësi dhe mundësi

[ad_1] Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka shprehur urimin e saj për…