Vllaznia eleminon Partizanin me penallti, shkon në finalen e Kupës së Shqipërisë për herë të 16-të

[ad_1]

Laçi- Vllaznia do jetë finalja e Kupës së Shqipërisë. Vllaznia mposhti me anë të penalltive Partizanin me rezultatin në total 5-4. Koha e rregullt dhe shtesat pëefunduan 1-1, ndërsa sfida e parë 0-0. Vllaznia shkon për herë të 16 në finale, për herë të dytë radhazi. Laçi barazoi 1-1 ndaj Teutës, por kishte fituar ndeshjen e parë 2-1.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *