VIDEO/ Plas ‘sherri’ në mes të ndeshjes, trajneri hyn në fushë dhe godet me kokë gyqtaren…

[ad_1]

Në momentin që arbitri Artur Gomes Rabelo fryu bilbilin për të sinjalizuar fundin e pjesës së parë, trajneri i Desportivo, Rafael Soriano hyri në fushë për të kundërshtuar vendimin.

Soriano filloi të kundërshtonte gjyqtarin dhe mori një karton të verdhë për këtë. Anësorja Marcielly Neto, u përpoq ta ndante atë nga Rabelo. Por Soriano humbi gjakftohtësinë dhe goditi me kokë gjyqtaren në fytyrë. Për më tepër shikoni videon:

Marrë nga Panorama Sport

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *