VIDEO/ Mori flakë gjatë ecjes, shihni pamjet teksa ‘Fuoristrada’ shkrumbohet pranë Kopshtit Zoologjik në Tiranë

[ad_1]

‘Fax News’ ka siguruar pamjet e makinës që mori flakë gjatë ecjes sot pranë nënkalimit te Kopshti Zoologjik në kryeqytet.

Burime bëjnë me dije se nuk ka persona të lënduar por vetëm dëme materiale.

Dyshohet se makina tip ‘Fuoristradë’ ka pasur rrjedhje gazi gjatë ecjes dhe kjo mund të ketë shkaktuar flakët, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *