VIDEO/ Messi dërgon mesazh të qartë ndaj kundërshtarëve, paralajmërimi për Kupën e Botës

[ad_1]

Lionel Messi dërgoi një mesazh të qartë në kuadër të Kupës së Botës.

Ylli argjentinas nuk po shkon mirë në Paris Saint-Germain, por ai duket i vendosur të rikthehet me Argjentinën.

Në një storie që ka postuar në instagram, ai ka treguar tatuazhin e ri që i “goditi” këmbën, i cili paraqet topin e eventit dhe sloganin “le të shkojmë”.

Kujtohet se të paktën në fazën e parë, Argjentina do të ketë një rrugë mjaft të kalueshme, pasi shorti i grupeve që u zhvillua të premten solli rivalët Meksikën, Poloninë dhe Arabinë Saudite.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *