VIDEO/ Incident gjatë fjalimit të Marie Le Pen, protestuesja pro-ruse hyn brenda me foton e Putin, sigurimi e tërheq “zvarrë”

[ad_1]

Para një numri të madh gazetarësh, veçanërisht të huaj, Marine Le Pen prezantoi sot qëndrimet e saj për politikën e jashtme franceze, duke folur për “rikthimin e ndikimit të diplomacisë franceze” dhe duke thënë se Franca është trashëgimtare e krishterimit, humanizmit dhe iluminizmit .

Mirëpo në ntervistë nuk ka munguar as e papritura pasi pak para përfundimit ka pasur tension në dhomë me një grua që mbante në zemër një foto të Putinit. Lepen e quajti gruan provokatore dhe shërbimet e sigurisë fjalë për fjalë e tërhoqën zvarrë nga dhoma.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *