VIDEO/ Humbën ndeshjen me Kastriotin, Presidenti i Dinamos ‘dënon’ lojtarët: U heq autobusin, shihni si ata largohen me…

[ad_1]

Një rast i çuditshëm është regjistruar ditën e sotme, pas humbjes së Dinamos ndaj Kastriotit, që i afron kryeqytetasit edhe më shumë me Kategorinë e Parë.
Presidenti Adrian Bardhi, si dënim për lojtarët, ka vendosur t’u heqë atyre autobusin, duke i lënë në Elbasan.

Pas 1 orë e gjysmë pritje, lojtarët e mbetur jashtë stadiumit “Elbasan Arena”, janë larguar nga Elbasani me autobusin e Llixhave. Në pamje shihen lojtarët, teksa fusin valixhet dhe largohen nga Elbasani me autobusin e Llixhave.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *