VIDEO/ Elvana Gjata zbulon “më shumë” seç duhet gjatë performancës live, shikoni teksa i del…

[ad_1]

Elvana Gjata tashmë është më aktive në skenën shqiptare, të paktën këto vitet e fundit.

Këto koncerte kanë rezultuar mjaft të suksesshme dhe mes artistëve që iu ndodhin incidente, nuk ka mundur pa u përfshirë edhe Elvana.

Së fundmi këngëtarja është hasur me një “problem” të vogël gjatë performances, ku pa dashur ka zbuluar pak më shumë falë veshjes pak jo fort të rehatshme për të performuar lirshëm lëvizjet e sa. Siç mund ta shihni në videon më poshtë ku në rrjete sociale është komentuar shumë kjo pjesë.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *