VIDEO/ Dy gola për tre minuta, Benzema “fundos” Chelsean në Champions

[ad_1]

Real Madrid ka gjunjëzuar Chelsean në Stamford Bridge. “Los Blancos” kanë realizuar dy gola të shpejtë ndaj Bluve të Londrës në ndeshjen çerekfinale të Champions League.

Ishte i përhershmi Karim Benzema ai i cili shënoi të dy gola për Galaktikët në minutat 21 dhe 24.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *