Vëllezërit Xhaka ndajnë lajmin e hidhur, ndahet nga jeta njeriu i shtrenjtë i familjes

[ad_1]

Taulant dhe Granit Xhaka kanë ndarë një lajm të hidhur me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale.

Një person shumë i dashur për ta, gjyshja, është ndarë nga jeta.

Përmes një postimi në “Instastrory”, kanë njoftuar të afërmit për vdekjen e gjyshes, ndërsa lajmin e përcollën edhe me mesazhe emocionuese.

Futbollisti i Baselit dhe ai i Arsenalit njihen si mjaft familjarë dhe e vizitojnë Kosovën shpesh, prandaj edhe kishin lidhje të ngushtë emocionale me gjyshen e tyre, tashmë të ndjerë.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *