Uau! Alban Ramosaj thumbon keq Bora Zemanin dhe Donald Veshajn

[ad_1]

Këngëtari Alban Ramosaj, vëllai i Beatrixës, ka thumbuar keq Donald Veshajn dhe Bora Zemanin. Në një postim në rrjete sociale ku përmendet jeta e tij luksoze dhe udhëtimet e shpeshta në Dubai, Albani është përgjigjur me një kunjë të hapur ndaj dyshes.

“T’kisha aq lekë unë do të blija dy shtëpi në Kosovë e dy në Tiranë, e 1m followers e pushime në Vjenë, ç’flet ti”, ka shkruar ai.

Për ata që nuk e kuptuan, me shtëpitë e përmendura, Albani ka thumbuar Donaldin i cili është zotuar të ndërtojë 2 shtëpi në Kosovë e dy në Shqipëri për njerëzit në nevojë; Bora Zemani ka 1 milion ndjekës në Instagram dhe sipas Albanit, këta ndjekës janë të blerë.

Ndërsa përsa i përket pushimeve në Vienë, kujtojmë se pak ditë më parë Bora dhe Donaldi udhëtuan drejt Vienës (ku u tha se ishin bashkë).

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *