Tony Blair sot takoi pesë djem kosovarë që mbajnë emrin e tij

[ad_1]

Ish-kryeministri britanik Tony Blair sot gjatë qëndrimit të tij në Kosovë ka takuar pesë djem kosovarë të cilët e mbajnë emrin e tij.

Takimi është mbajtur në presidencë, të cilët janë pritur nga Presidentja Vjosa Osmani.

“Nga takimi i përzemërt i Presidentes Vjosa Osmani, ish-Kryeministrit Tony Blair, dhe Toniblerëve të Kosovës”, thuhet në njoftimin e presidencës.

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *