‘Ti nuk do më presësh më’, Evi Reçi humb njeriun e shtrenjtë

[ad_1]

Këngëtarja dhe moderatorja Evi Reci ka bërë me dije përmes një postimi në Instagram se ka humbur gjyshen e saj. Evi ka publikuar një fotografi ku ishte kapur për dore me të shtrenjtën e saj dhe ka shkruar disa fjalë prekëse.

“Durrësi dhe Saranda nuk do të jenë më kurrë njësoj për mua. Nana duhet të prisje dhe pak. Unë e di që çdo pasdite më shihje në televizor dhe çdo koncert timin, por ne kishim akoma për të kërcyer vallet dhe të këndonim polifoninë e jugut.

Ja kështu dorë për dore do të kujtoj. Tek porti i Durrësit, aty ku nuk do më presësh më ti. Nana Aleksandra, do më mungosh shumë,” ka shkruar moderatorja.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *