“S’ka pse e merr fjalën Etjeni”, Rama harron që është në transmetim “live”, Gjiknuri: Jemi në media?

[ad_1]

Një ‘incident” ka ndodhur gjatë momentit që deputeti Etjen Xhafaj kërkoi të mbante fjalën e tij në kongresin e partisë Ssocialiste. Rama kërkuar që mos të fliste sepse nuk ishte në rendin e ditës.

Ndërsa Balla i vetëdijshëm që ishin në transmetim të drejtëpërdrejtë për mediat i’a kujtoi këtë fakt edhe kryeministrit i cili kërmbënguli që Xhafaj të merrte fjalën në fund të kongresit.

Ndërsa Gjiknuri këmbënguli duke thënë se kërkesa e bërë nga Xhafaj ishte publike dhe se mbledhja po transmetohej në media.

PJESË NGA BISEDA:

Rama: S’ka pse e merr fjalën Etieni. Është rendi i ditës.

Balla: Se jemi live.

Gjiknuri: A jemi në media?

Rama: Në fund fare…

Balla: Kalojmë tek një sekretar tjetër

Rama: Në fund fare…

Gjinkuri: Jo po e ka kërkesë publike

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *