“Shoh dhe dëgjoj gjëra”, aktorja amerikane tregon se si flet me shpirtrat: Kur isha 8-vjeç…

[ad_1]

Vanessa Hudgens ka thënë se mund të flasë me shpirtrat, duke treguar se prej vitesh “shikon dhe dëgjon gjëra”.

Aktorja dhe këngëtarja amerikane, e ftuar në “The Kelly Clarkson Show”, deklaroi se që kur ishte fëmijë shikonte fantazma.

“E kam pranuar faktin që unë shikoj dhe dëgjoj gjëra. E panjohura është e frikshme, por kohët e fundit unë kam nisur ta shikoj si diçka pozitive, si dhunti.

Mbaj mend kur isha 8 vjeç, kisha një rosak lodër, dhe kur po dilja nga shtëpia për të shkuar në shkollë, ai rosak erdhi pas meje. Tani kam nisur që të përdor një pajisje që e quaj “kutia e shpirtit”, me të cilën kap frekuenca paranormale”, tha Hudgens.

Më tej, 33-vjeçarja shpjegoi se “shpirtrat na flasin përmes elektricitetit”.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *