Shihni videon/ Momenti prekës! Gjyqtari ndërpret ndeshjen dhe i propozon basketbollistes

[ad_1]

Një moment prekës ka ndodhur në Malin e Zi, ku në një ndeshje basketbolli mes Podgoricës dhe Buducnostitka ndodhur një episod i pazakontë me protagonist gjyqtarin e sfidës.

Gjatë zhvillimit të lojës, arbitri Stefan Vukoviç, ndali lojën dhe ju afrua basketbollistes së Podgoricës, Violeta Lazareviç duke ju gjunjëzuar dhe i propozoi me një unazë. Momenti i treguar në video është bërë viral, me habinë dhe emocionet që i shkaktoi të pranishmeve në sallë.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *