Sanksionet ekonomike ndaj Aqif Rakipit, reagon Berisha: Shkoni e pyesni atë

[ad_1]

Pas vendimit të SHBA për sanksione ekonomike ndaj ish-deputetit socialist Aqif Rakipit, ish-kryeministri Berisha ka shmangur dhënien e një komenti.

I pyetur nga gazetarët menjeherë pas dhënies së vendimit, Berisha tha: Shkoni e pyesni Aqif Rakipin.

Berisha: Shkoni dhe pyesni Aqif Rakipin! Ky është komenti im…

Kujtojmë se sot Departamenti Amerikan i Shtetit ka vendosur të shpallë sot ‘non grata’ edhe ish-kryeministrin e Republikës së Maqedonisë së Veriut Nikola Gruevski dhe ish-drejtorin e Departamentit për Siguri dhe Kundërzbulimit (UBK) Sasho Mijalkov.\

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *