Sali Berisha na prezanton me zyrën e re brenda Partisë Demokratike (FOTO)

[ad_1]

Ish-kryeministri , Sali Berisha është bërë me zyrë të re në selinë e Partisë Demokratike.

Drejtoresha e zyrës së shtypit në PD, Floriana Garo ka publikuar disa imazhe nga brenda zyrës së ish kryeministrit.

“Dr. Sali Berisha në zyrën e tij në selinë e Partisë Demokratike”, shkruan Floriana Garo.

Kujtojmë që Gjykata e Tiranës ka miratuar kërkesën e grupit të Rithemelimit të Partisë Demokratike për të regjistruar ndryshimet statutore të miratuara në Kuvendin e mbajtur në 11 Dhjetor të vitit të kaluar. Ky vendim i Gjykatës, i marrë nga gjyqtari Agron Zhukri, legjitimon Komisionin e Rithemelimit dhe Kuvendin e datës 11 Dhjetor të thirrur nga ish-Kryeministri Sali Berisha.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *