Rrihte prindërit dhe motrën e tij, përfundon në pranga i riu në Gramsh

[ad_1]

Një 34-vjeçar është arrestuar nga policia pasi akuzohet për dhunë në familje.

Sipas burimeve në pranga përfundoi E.P pasi ka rrahur prindërit dhe motrën e tij.

Njoftimi i policisë:

Specialistët e Hetimit të Krimit të Komisariatit të Policisë Gramsh arrestuan në flagrancë shtetasin E. P., 34 vjeç, banues në Gramsh, për veprën penale “Dhuna në familje”, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj prindërve dhe motrës së tij.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *