Reperi shqiptar “e lëshon dorën” për ditëlindje, i bën vetes dhuratën luksoze (FOTO)

[ad_1]

Reperi i njohur shqiptar Don Xhoni festoi ditëlindjen e tij të 22-të. Në këtë ditë të veçantë ai mori urime të shumta nga miqtë dhe të afërmit.Por detaji që tërhoqi më shumë vëmendje, është dhurata që këngëtari i bëri vetes.

Pikërisht në ditën e ditëlindjes, Don Xhoni vendosi t’i dhurojë vetes një vilë në një nga lagjet luksoze të Kosovës. Përmes një postimi në InstaStory ai treguar pamjet e shtëpisë së re dhe aktin noterial të pronës.

“Dhurata vetit për ditëlindje, vilë në pandemi. Elhamdulilah vetëm Zotit t’madh dhe krej juve për krejt këtë dashni e support prej ditës së parë. Vazhdojmë 2022 me super surpriza që janë tu ardhë këtë vit”, shkruan Don Xhoni në postimin e tij.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *