Rama takohet me kancelarin gjerman, ja çfarë pritet të diskutohet (VIDEO)

[ad_1]

Kryeministri Edi Rama është takuar sot me kancelarin Federal të Gjermanisë Olaf Scholz në Berlin.

Rama ka postuar videon nga momenti kur Scholz e pret brenda ambjenteve të kancelarisë gjermane. Ata do të mbajnë një konferencë të përbashkët për shtyp ku do diskutohet mbi marrëdhëniet Shqipëri-Gjermani, luftën në Ukrainë apo dhe anëtarësimin në BE.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *