Postoi foton nga aeroplani kur u mendua se ish deputeti ishte arratisur, avokati i Bllakos: Ishte 1 Prilli, ka qenë keqraportim

[ad_1]

Sokol Hazizaj, avokati i ish-deputetit të arrestuar Alqi Bllako ka shojeguar foton që postoi nga avioni që bëri që rrjeti të ‘zinte’ për një mundësi arratisjeje. Në një lidhje me Skype në ‘Opinion’, Hazizaj tha se ishte dhe 1 prilli atë ditë. Sipas tij ka qenë rastësia që ka lidhur këto detaje dhe se thjesht ka ndodhur një keqraportim.

Blendi Fevziu: Zoti Hazizaj, ju e postuat këtë foton, ‘ciao përqafime’?

Sokol Hazizaj: Po por qëlloi që kjo ishte me 1 prillin dhe kanë raportuar keqazi. Ishte një rastësi.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *