Përfundon procesi i votimit, ja kush zgjidhet kryetari i PD-së në Selenicë dhe Fushë-Krujë (EMRAT)

[ad_1]

Ka përfunduar procesi i votimit dhe numërimit në Selenicë dhe kryetari i degë së PD-së në Selenicë është shpallur Leondard Rakipaj.

Mësohet se Rakipaj ka marrë 203 vota ndërsa kandidati tjetër Gazmir Beqaj 63 vota.

Po ashtu procesi i votimit është mbyllur në Fushë-Krujë ku fitues është shpallur Agron Loka.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *