“Oj gru më mbytën”/ Shqiptarit i shkon policia në banesë, kërkon ndihmën e bashkëshortes

[ad_1]

Policia zvicerane kishin shkuar në derë të një shqiptari, e ky i fundit nuk i priti shumë qetë.

Në videon që i kanë dërguar Gazetës Express, shqiptari banues në Zvicër shihet teksa debaton ashpër me një nga policët zviceran.

Më vonë, polici vendos ta ndalë shqiptarin, dhe kjo duket si një arrestim i dhunshëm.

Më pas shqiptari thërret gruan e tij duke i thënë “oj grua më mbytën”.

Për të parë videon klikoni këtu

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *