Nuk ka ndeshje/ ‘Njeriu më i frikshëm në Planet’ u jep lajmin e hidhur tifozëve, nuk do të përballet me Hulkun iranian

[ad_1]

Martyn Ford ka zbuluar se nuk do të përballet më me Hulkun iranian më 30 prill.

Dy sensacionet e internetit do të duhej të përballeshin fundjavën e kaluar përpara se lufta të shtyhej për katër javë.

Dhe Ford tani ka konfirmuar një tjetër vonesë dhe ka hedhur dyshime nëse ndeshja do të riplanifikohet ndonjëherë.

Evenimenti në arenën O2 të Londrës do të vazhdojë dhe do të shfaqë ish-mbrojtësin e Manchester United dhe Francës, Patrice Evra, i cili do të debutojë kundër yllit të YouTube-s, Adam Saleh. Ish-ylli i Tottenham-it, Jamie O’Hara, do të jetë gjithashtu në aksion.

Por Ford, i njohur gjithashtu si ‘Njeriu më i frikshëm në Planet’, pranoi se është në errësirë ​​se kur do të ngjitet në rin, duke thënë në një video: “Kjo është një deklaratë që nuk doja ta bëja, por fatkeqësisht lufta ime do të shtyhet. Evenimenti do të zhvillohet, është vetëm lufta ime”.

“Ngjarja do të vazhdojë dhe ka disa njerëz të mrekullueshëm që do të luftojnë. Fatkeqësisht, i imi nuk do të jetë njëri prej tyre, për arsye që nuk janë nën kontrollin tim. Nuk duhet një gjeni për t’i kuptuar të gjithë rrethanat. Nuk dua të ndjek rrugën e të folurit për këtë; shumë kohë dhe energji janë humbur”.

“Unë jam ende duke u stërvitur fort, do të ketë një debutim. Do të ketë një luftë, thjesht nuk jam 100 për qind i sigurt se kush, kur dhe pse, por do të ndodhë”, ka shtuar më tej ai.

Ford dhe Hulk – emri i vërtetë Sajad Gharibi – kanë pasur një rivalitet të gjatë i cili filloi me sugjerimin se ata përplaseshin në kafazin e MMA, por që tani është anuluar.

loading…[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *