Nigeriani tenton të largohet nga Vlora me pasaportë italiane false, kapet në Port

[ad_1]

Një shtetas nigerian ka tentuar të dalë nga Shqipëria me një dokument identifikimi italian të falsifikuar. Ai u ndalua nga policia në portin e Vlorës, ndërsa është proceduar penalisht. “Shërbimet e Policisë Kufitare në Portin Vlorë, si rezultat i kontrolleve të shtuara dhe i përdorimit të mjeteve bashkëkohore për ekzaminimin e dokumenteve, bazuar në analizën […]

The post Nigeriani tenton të largohet nga Vlora me pasaportë italiane false, kapet në Port appeared first on FaxWeb.

[ad_2]

Source link