Netflix “zhgënjen” fansat, ja vendimi më i fundit që ka marrë

[ad_1]

Platforma e njohur e transmetimit ‘’Netflix’’ ka anuluar disa nga seritë e njohura dhe shumë të dashura për audiencën.

Lista e plotë:

Gentefied – 2 sezone

Variety raporton se shfaqja gjysmë ore me aktorët JJ Soria, Carlos Santos dhe Joaquin Cosio nuk do të ketë një sezon të tretë. Shfaqja u prodhua ekzekutive nga America Ferrera.

Cooking with Paris – 1 sezon

Seriali i Netflix Cooking With Paris është anuluar pas vetëm një sezoni.

Another Life -2 sezone

Aktorja Katee Sackhoff konfirmoi se Netflix kishte anuluar Another Life.

The Baby-Sitters Club – 2 sezone

“Kam dashur të jem pjesë e botës që krijoi Ann M. Martin që kur isha 7 vjeç dhe për dy sezone të mrekullueshme u bëra”, krijuesja dhe drejtuesja e shfaqjes Rachel Shukert tha në një deklaratë pas vendimit. “Ishte një ëndërr e realizuar.”

Archive 81 – 1 sezon

Deadline raporton se Netflix e ka anuluar serialin pas vetëm 1 sezoni. Premiera e tij më 14 janar 2022.

On the Verge – 1 sezon

“U anulua,” shkroi ylli dhe krijuesi Julie Delpy në një koment në Instagram për një fanse duke kërkuar  përditësim, “por ata harruan të njoftonin se ishte anuluar”.

 

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *