Në ditëlindjen e Kryemadhit, Meta bëhet nostalgjik dhe ndan foton e rrallë: Vitet nuk kanë rëndësi por mënyra si i jetojmë…

[ad_1]

Presidenti Ilir Meta ka uruar për ditëlindjen bashkëshorten dhe njëherësh kreun e LSI Monika Kryemadhi.

Përmes një foto të vjetër. Meta shkruan se nuk kanë vitet rëndësi në jetën e tyre, por se si ata i jetojnë ato.

Postimi i Plotë:

Edhe 💯 pranvera SuperMonës! 💐 Siç thotë një thënie e vjetër skandinave: “Nuk janë vitet në jetën tonë ato që kanë rëndësi, por mënyra si i jetojmë vitet tona është e rëndësishme”. (It is not the years in our lives that count, but the life in our years that counts.)

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *