Ndeshja me Kukësin, ç’tensionohen lojtarët e Tiranës, godasin me shpulla njëri-tjetrin

[ad_1]

Tirana do të luajë ndeshjen e saj ndaj Kukësit sot në orën 13:45 në stadiumin “Arena Egnatia”, e vlefshme për javën e 27-të të Kategorisë Superiore, e përkthyer ndryshe si java e fundit e fazës së tretë.

Lojtarët bardheblu, Ardit Toli, Realf Zhivanaj, Enes Kuka dhe Visar Bekaj kanë bërë një lojë në rrjetet sociale.

Ata po luanin një lojë ku nëse dikush i shfaqej një kombëtare e vogël ose jo favorite në fytyrën e tyre atëherë do të pësonin shpullat e shokëve.

Një moment humori ku nuk kanë munguar dhe batutat.

@ismajlgeci14 #fyp #fun #virall #foryourpage #kftirana #fyyyyyyyyp @ardit_toli12 @realfzh @eneskuka10 @Visar Bekaj ♬ original sound – Marsel

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *