Ndarja nga jeta e ish-kryebashkiakut të Elbasanit, reagon Edi Rama: Qazimi, burrë zotëri dhe fjalëpakë!

[ad_1]

Kryeministri Edi Rama ka shprehur ngushëllime për ndarjen nga jeta të Qazim Sejdinit, ish Kryetari i Bashkisë së Elbasanit.

“Mik. Elbasanlli i mençur e fjalëpakë. Kryebashkiak i mirë dhe burrë zotni. La një gjurmë në historinë e qytetit dhe një kujtim të mirë tek shumë miq që bëri në jetën e tij pa zhurmë. Prehu në paqe i dashur Qazim”, shkruan Rama.

[ad_2]

Source link