Mourinho: Portugalia do të “Euro 2024”

[ad_1]

Mourinho i parashikon fituesin e Euro 2024 dhe të Topit të Artë

Trajneri i njohur, Jose Mourinho ka bërë parashikimet e tij për Euro 2024 dhe fituesin e Topit të Artë.

Si fitues të Evropianit, Mourinho e tha emrin e shtetit të tij, Portugalisë.

Lojtari më i mirë i Evropianit, Jude Bellingham, kurse si fitues të Topit të Artë e tha emrin e Vinicius Junior.

The post Mourinho: Portugalia do të “Euro 2024” appeared first on KosovaNews.

[ad_2]

Source link