Motra e Emine Çunmulaj ‘masakrohet’ nga ndjekësit pasi publikoi foton duke puthur posterin e Vuçiç

[ad_1]

Ish-ministri Sllobodan Millosheviç gjatë kohës së gjenocidit në Bosnje dhe Kosovë, rezulton se ka qenë përkrahës edhe në mesin e shqiptarëve, e një prej tyre është motra e modeles së njohur Emina Çunmulajt, Pepi.

Në një fotografi të publikuar në rrjetin social “Instagram” të Çunmulajt, ajo shihet duke puthur posterin e Presidentit serb nën mbishkrimin:

“E ardhmja është ndritur”- duke e aluduar të ardhmen e shtetit serb nën drejtimin e tij.

Pepi, e cila jeton prej kohësh në Beograd, ku është e angazhuar në firmën e saj të konsulencës së biznesit, ka reaguar pas kritikave duke dhënë shpjegimin e saj.

Me anë të një shkrimi të gjatë në “Instagram”, ajo i ka kërkuar falje shqiptarëve dhe pse shpjegon se postimin e ka bërë me ironi.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *