Meta vizitë në Bullgari, pritet me ceremoni nga homologu i tij Radev (Pamjet)

[ad_1]

Presidenti i vendit Ilir Meta ka kryer një vizitë zyrtare ditën e sotme në Bullgari.

Përmes një postimi në Facebook ai ndan pamjet nga pritja me ceremoni ku shihet bashkë me homologun e tij, presidentin bullgar Rumen Radev.

Meta shkruan se është i nderuar dhe falenderues për pritjen që  i është bërë.

Postimi i plotë:

I nderuar nga ceremonia shtetërore e pritjes së Presidentit të Bullgarisë, Rumen Radev! Faleminderit! Благодаря!

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *