Melinda Ademi dhe Luizi bashkëpunim?

[ad_1]

Dy këngëtarët e njohur të estradës shqiptare, Melinda Ademi dhe Luiz Ejlli, së fundmi, në faqet e tyre në “Instagram” kanë paralajmëruar një bashkëpunim të ri.

Kjo ishte e papritur nga fansat, duke qenë se dyshja nuk janë parë ndonjëherë bashkë dhe nuk kanë paralajmëruar ndonjë herë bashkëpunim.

Tanimë është sezona e hiteve dhe këngëtarët kanë filluar të lansojnë projekte nga më të ndryshmet.

Çfarë mendoni, a do të bëhet hit i verës kënga e Luizit dhe Melindës?
[ad_2]

Source link