Me fustan të tejdukshëm, këngëtarja e njohur ‘poza të nxehta’ gjatë performancës (FOTOT)

[ad_1]

Pa jelek, Nicole Scherzinger mezi ka ruajtur modestinë e saj teksa kishte veshur një fustan të tejdukshëm e që bëri që ajo të ekspozojë më shumë se duhet gjatë një koncerti në LA

Ajo gjeti famë gjatë kohës sa ishte pjesë e grupit të këngëtarëve dhe vallëzimit, “Pussycat Dolls”.

Të hënën, Nicole Scherzinger ka treguar asetet e saj në një veshje provokative, gjersa mezi ka ruajtur modestinë e saj kur këndonte në Los Angeles.

Ish liderja e këtij grupi (43) ka ndezur publikun në The Sun Rose afër Hotelit Pendry në Hollywoodin perëndimorë, ku promovoi EP-in e saj “The Warrior”.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *