“Mark më fal, por…”, Rudina Dembacaj flet për fëmijët e ish-deputetit në mes të emisionit

[ad_1]

Moderatorja dhe aktorja e njohur, Rudina Dembacaj, është shprehur se është gati të ketë një fëmijë me Mark Frrokun, me të cilin vitin e kaluar kurorëzoi dashurinë.

Dembacaj këtë e tha në emisionin “Jeto me Orën”, ku ndër të tjera tregoi dhe arsyen se përse nuk ka pranuar deri më tani që të ketë një fëmijë tjetër me ish-deputetin.

“Deri më tani nuk kam qenë gati për një fëmijë sepse doja që Viki të rritej dhe duke u rritur bashkë me Ertën dhe Nardin në shtëpi, kanë këtë marrëdhënie.

Po të ishte një tjetër beb në mes do ishte e vështirë të kishin këtë afrimitet që kanë. Gati jam në dasht Zoti kur t’i vijë tani. Mark më fal por me të thënë të drejtën gjithmonë e kam shtyrë.”, u shpreh aktorja.

Rudina është nëna e një vajze, ndërsa Frroku është baba i dy fëmijëve.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *